UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Log
be: Журнал

en: None
be: Аніводны(ая)

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Machine name
be: Машынная назва
