UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: List
cy: Rhestr

en: None
cy: Dim

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Submit Order
cy: Gosod archeb

en: Order complete
cy: Yr archeb yn gyflawn

en: Payment methods
cy: Dulliau talu

en: Payment cancelled by user.
cy: Canslwyd gan y defnyddiwr.

en: Credit card
cy: Cerdyn credyd

en: Visa Credit and Debit
cy: Visa Credyd a Debyd
