UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: List
km: បញ្ជី

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: None
km: គ្មាន

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
