UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Currency
nl: Valuta

en: None
nl: Geen

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Amount
nl: Bedrag

en: Ubercart - payment
nl: Ubercart - betaling

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Payment method title
nl: Titel Betalingswijze

en: Order review submit button text
nl: Knoptekst voor 'Bestelling controleren'

en: Submit Order
nl: Verzend Bestelling

en: Order complete
nl: Bestelling voltooid

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Credit card
nl: Creditcard

en: Card type
nl: Kaarttype

en: Delete payment method
nl: Betaalmethode verwijderen
