UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: delete
pt: apagar

en: List
pt: Lista

en: Log
pt: Registro

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: None
pt: Nenhum

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Padrão

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Amount
pt: Valor

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Order review submit button text
pt: Texto do botão para validação do pedido.

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Debug mode
pt: Modo debug

en: Payment methods
pt: Métodos de Pagamento

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Card type
pt: Tipo de cartão

en: Test URL
pt: Testar a URL
