UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Log
te: చిట్టా

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User ID
te: వాడుకరి ID
