UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: List
uk: Список

en: Log
uk: Журнал

en: Currency
uk: Валюта

en: None
uk: Немає

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: User ID
uk: ID користувача

en: Amount
uk: Величина

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Payment method title
uk: Назва способу оплати

en: Order review submit button text
uk: Текст на кнопці перегляду замовлення

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Card type
uk: Тип картки

en: Sender ID
uk: ID відправника

en: Edit payment method
uk: Редагувати спосіб оплати
