UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: List
af: Lys

en: Log
af: Logboek

en: Currency
af: Geldeenheid

en: None
af: Geen

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Amount
af: Hoeveelheid
