UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Log
ca: Registre

en: Currency
ca: Moneda

en: None
ca: Cap

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Amount
ca: Import

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Payment method title
ca: Títol del mètode de pagament

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit

en: Card type
ca: Tipus de targeta
