UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: delete
fi: poista

en: List
fi: Lista

en: Log
fi: Loki

en: Currency
fi: Valuutta

en: None
fi: Ei mitään

en: edit
fi: muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Amount
fi: Määrä

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order review submit button text
fi: Tilauksen varmistussivun lähetysnapin teksti

en: Submit Order
fi: Lähetä tilaus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Card type
fi: Kortin tyyppi
