UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Log
he: יומן פעילות

en: None
he: ללא

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Amount
he: כמות

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Submit Order
he: שלח הזמנה

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Credit card
he: כרטיס אשראי
