UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Currency
ml: കറൻസി

en: None
ml: ഇല്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്
