UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Currency
mr: चलन

en: None
mr: काहीच नाही

en: edit
mr: संपादन

en: Default
mr: मुळस्वरुप
