UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: delete
oc: suprimir

en: List
oc: Listar

en: Log
oc: Jornal

en: Currency
oc: Devisa

en: None
oc: Pas cap

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Amount
oc: Montant

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Debug mode
oc: Mòde debug
