UC Heidelpay (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى
