UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: List
cs: Seznam

en: Currency
cs: Měna

en: None
cs: Žádné

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Amount
cs: Částka

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Order review submit button text
cs: Text tlačítka "shrnutí objednávky".

en: Submit Order
cs: Potvrdit objednávku

en: Order complete
cs: Objednávka dokončena

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Credit card
cs: Platební karta

en: Card type
cs: Typ karty
