UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Log
fa: گزارش

en: Currency
fa: واحد پول

en: None
fa: هیچ

en: edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Amount
fa: مقدار

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Payment method title
fa: عنوان روش پرداخت

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری
