UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: List
hi: सूची

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Currency
hi: मुद्रा

en: None
hi: कोई नहीं

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Machine name
hi: मशीन नाम
