UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: delete
hr: ukloni

en: List
hr: Popis

en: Log
hr: Dnevnik

en: Currency
hr: Valuta

en: None
hr: Nema

en: edit
hr: uredi

en: Default
hr: Zadano

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Amount
hr: Iznos

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Order complete
hr: Narudžba je zaključena
