UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Log
si: ලොග එක

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: edit
si: සංස්‌කරණය
