UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: List
gl: Lista

en: Log
gl: Rexistro

en: Currency
gl: Divisa

en: None
gl: Ningún

en: edit
gl: editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Amount
gl: Cantidade

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Payment method title
gl: Título do método de pago

en: Submit Order
gl: Enviar Pedido

en: Order complete
gl: Pedido completado

en: Payment methods
gl: Formas de pago

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Card type
gl: Tipo de tarxeta
