UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: delete
id: hapus

en: List
id: Daftar

en: Currency
id: Mata uang

en: None
id: Tiada

en: Default
id: Bawaan

en: Timestamp
id: Tanda waktu

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Amount
id: Jumlah

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Order complete
id: Pesanan sudah selesai

en: Payment methods
id: Metode Pembayaran

en: Credit card
id: Kartu kredit
