UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: List
is: Listi

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: None
is: Engin

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Amount
is: Upphæð

en: Submit Order
is: Ganga frá pöntun

en: Order complete
is: Gengið hefur verið frá pöntun

en: Credit card
is: Kreditkort

en: Card type
is: Kortategund
