UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Log
ka: ჟურნალი

en: None
ka: არცერთი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID
