UC Heidelpay (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Currency
lv: Valūta

en: None
lv: Nav

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Amount
lv: Summa

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Payment method title
lv: Maksājuma veida nosaukums

en: Order review submit button text
lv: Pasūtījuma pārbaudes apstiprināšanas pogas teksts

en: Submit Order
lv: Apstiprināt pasūtījumu

en: Order complete
lv: Pasūtījums pabeigts

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Card type
lv: Kartes tips
