UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: delete
mn: устгах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Log
mn: Лог

en: None
mn: Байхгүй

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
