UC Heidelpay (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: delete
ru: удалить

en: List
ru: Список

en: Log
ru: Журнал

en: Currency
ru: Валюта

en: None
ru: Нет

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Timestamp
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Amount
ru: Сумма

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Payment method title
ru: Наименование метода оплаты

en: Order review submit button text
ru: Текст на кнопке "Предпросмотр заказа"

en: Submit Order
ru: Отправить заказ

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Enable test mode
ru: Включить тестовый режим

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Card type
ru: Тип карты

en: Channel ID
ru: ID канала
