UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: List
az: Siyahı

en: None
az: Yoxdur

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Machine name
az: Maşın adı
