UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: None
bn: একটিও নয়

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
