UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: None
el: Κανένα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Amount
el: Ποσό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Payment method title
el: Τίτλος μεθόδου πληρωμής

en: Order review submit button text
el: Κείμενο κουμπιού υποβολής στην επισκόπηση παραγγελίας

en: Submit Order
el: Υποβολή παραγγελίας

en: Order complete
el: Η παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης

en: Payment methods
el: Τρόποι πληρωμής

en: Card type
el: Τύπος κάρτας
