UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Log
eu: Log-a

en: None
eu: Bat ere ez

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Machine name
eu: Makinaren izena
