UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: List
jv: Daftar

en: None
jv: Nihil

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
