UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Log
lt: Įrašas

en: Currency
lt: Valiuta

en: None
lt: Joks

en: edit
lt: redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Amount
lt: Suma

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Order review submit button text
lt: Užsakymo peržiūrėjimo mygtuko tekstas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Card type
lt: Kortelės tipas
