UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: delete
os: схаф

en: List
os: Номхыгъд

en: None
os: Нæйы

en: Default
os: Æнæивд
