UC Heidelpay (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Log
sk: Záznam

en: Currency
sk: Mena

en: None
sk: Žiadne

en: edit
sk: upraviť

en: Default
sk: Predvolené

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Amount
sk: Množstvo

en: Callback URL
sk: URL spätného volania

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Payment method title
sk: Nadpis spôsobu platby

en: Order review submit button text
sk: Text tlačidla pre kontrolu objednávky

en: Submit Order
sk: Potvrdenie objednávky

en: Order complete
sk: Objednávka ukončená

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Card type
sk: Typ karty
