UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: List
am: ዝርዝር

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት
