UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: List
da: Vis

en: Currency
da: Valuta

en: None
da: Ingen

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Amount
da: Beløb

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Machine name
da: Internt navn

en: Payment method title
da: Titel på betalingsmetode

en: Order review submit button text
da: Tekst på send-knap på ordreoversigt

en: Submit Order
da: Send ordre

en: Order complete
da: Ordre gennemført

en: Payment methods
da: Betalingsmetoder

en: Card type
da: Korttype
