UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: delete
eo: forigu

en: List
eo: Listo

en: Log
eo: Loglibro

en: None
eo: Neniu

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Timestamp
eo: Tempindiko
