UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Log
gu: નોંધણી

en: None
gu: એકે નહિ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Timestamp
gu: સમયછાપ
