UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: delete
sl: izbriši

en: List
sl: Seznam

en: None
sl: Brez

en: edit
sl: uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Machine name
sl: Strojno ime
