UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: List
sr: Листа

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Payment methods
sr: Средства плаћања
