UC Heidelpay (7.x-2.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Log
ur: لاگ

en: Currency
ur: کرنسی

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: Default
ur: طے شدہ

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ
