UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ
