UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: List
bg: Списък

en: Log
bg: Регистър

en: None
bg: Не

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Timestamp
bg: Време

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: Submit Order
bg: Направи Поръчка

en: Order complete
bg: Поръчката завършена
