UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: delete
fil: tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: edit
fil: wastuhin

en: Default
fil: Pamantayan
