UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Log
ja: ログ

en: Currency
ja: 通貨

en: None
ja: なし

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: Amount
ja: 量

en: Mastercard
ja: マスターカード

en: American Express
ja: アメリカンエクスプレス

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Payment method title
ja: 支払い方法のタイトル

en: Order review submit button text
ja: 注文内容確認ボタンのテキスト

en: Submit Order
ja: ご注文の確定

en: Order complete
ja: 注文完了

en: Debug mode
ja: デバッグモード

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Visa
ja: VISA

en: Card type
ja: カードタイプ
