UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: None
ku: هیچ

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Timestamp
ku: کات مۆر
