UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: delete
ro: șterge

en: List
ro: Listă

en: Log
ro: Jurnal

en: Currency
ro: Monedă

en: None
ro: Nimic

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Timestamp
ro: Timestamp-ul

en: Amount
ro: Suma

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Payment method title
ro: Numele modului de plată

en: Order review submit button text
ro: Textul butonului pentru trimiterea comenzii

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Payment methods
ro: Metode de plată

en: Card type
ro: Tip de card
