UC Heidelpay (7.x-2.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: List
sq: Lista

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Timestamp
sq: Data dhe ora
