Hotel Booking System for Ubercart (7.x-1.0-alpha1) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
